MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE FORUMI I SHOQATES TE ISH TE PERNDJEKURVE FETARE
 
ForumHyrjePytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Personalitete te fese te persekutuara

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Malvin
Malvin
Malvin
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 08/10/2008
Age : 31

MesazhTitulli: Personalitete te fese te persekutuara   Thu Oct 09, 2008 9:52 pm

Te nderuar vizitore te Foumit tone jeni te lutur te shkruani kush ka mundesi dhe informacion per keta martire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.djradio.4umer.com
Malvin
Malvin
Malvin
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 08/10/2008
Age : 31

MesazhTitulli: Demeshperblimi per te presekutuarit fetare   Tue Jan 20, 2009 5:25 pm

Jam i mendimit me qene se ne Shqiperi jane rreth 250 persona te persekutuar per problemet fetare dhe jan me te pafajshemit e te pa fajshemeve te demeshperblehen kesh me nje here me qene se dhe mosha e tyre eshte shume e thyer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.djradio.4umer.com
 
Personalitete te fese te persekutuara
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mire se vini :: Diskutime :: Tema te lira-
Kërce tek: