MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE FORUMI I SHOQATES TE ISH TE PERNDJEKURVE FETARE
 
ForumHyrjePytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Muze per te persekutuarit fetare Shqipetare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiciNumri i postimeve : 2
Join date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Muze per te persekutuarit fetare Shqipetare   Tue Jan 20, 2009 5:34 pm

Me qene se Shqiperia eshte i vetmi vend ne bote ku feja eshte persekutuar me ligje dhe per fat te keq nuk as nje muze ku te pasqyrohet ky persekucion fetare me kete raste i bejme thirrje shtetit Shqipetare komuniteteve fetare dhe dashamireve te ndryshem qe te kontribojne per ngritjen e nje muzeu mbare kombetare ku te pasqyrohen ky presekucion i ngjashem me holokahustin hebre pra le ta quajme
HOLOKAUSTI FETARE SHQIPETARE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Muze per te persekutuarit fetare Shqipetare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mire se vini :: Diskutime :: Tema te lira-
Kërce tek: