MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE FORUMI I SHOQATES TE ISH TE PERNDJEKURVE FETARE
 
ForumHyrjePytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kONTAKTET <KLIKO>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Malvin
Malvin
Malvin
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 08/10/2008
Age : 31

MesazhTitulli: kONTAKTET <KLIKO>   Thu Oct 09, 2008 7:15 pm

ADRESA:UNIVERSITETI BUJQESOR Koder-Kamez TIRANE
Kutia Postare:136
TEL/FAX:0035547200956
TEL:0035542353956
Mobil:00355682197635
E-mail:shpf_al@yahoo.it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.djradio.4umer.com
 
kONTAKTET <KLIKO>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mire se vini :: Kontaktet :: Kontakte dhe Mesazhe-
Kërce tek: