MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE FORUMI I SHOQATES TE ISH TE PERNDJEKURVE FETARE
 
ForumHyrjePytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A duhen te demshperblen ne menyre te menjehershme te persekutuarit fetare?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiciNumri i postimeve : 2
Join date : 19/12/2008

MesazhTitulli: A duhen te demshperblen ne menyre te menjehershme te persekutuarit fetare?   Fri Dec 19, 2008 10:04 pm

Mendoj se te pesekutuarit fetare jane me te pakte ne se te persekutuarit politike dhe meritojne te denshperblehen te paret dhe se jane me te pafajshmit e te pafajshemve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
A duhen te demshperblen ne menyre te menjehershme te persekutuarit fetare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mire se vini :: Diskutime :: Tema te lira-
Kërce tek: